1win coint
1 win бонус
1win freespins
1win

Реєструйся та отримуй бонус 1win

1win Бонус за реєстрацію +500%

Отримати бонус

1win Ставки на кіберспорт Україна

1win / 1win Ставки на кіберспорт Україна

Букмекерські ставки — це найпопулярніший вид азартних розваг, тому букмекерські контори постійно вигадують щось цікаве. Букмекерська контора 1win, наприклад, пропонує своїм користувачам робити ставки на кіберспорт онлайн. Всі найпопулярніші та помітні події з кіберспорту завжди чекають на те, щоб ви зробили ставку. Але робити ставки на кіберспорт можна в і багатьох інших букмекерських конторах України, отже чому саме 1він? На це питання ми і відповімо вам у цій статті, розповівши про наші переваги та про бонуси, які можна отримати на ставках. Також ми розкажемо про те, чим ставки на кіберспорт онлайн відрізняються від інших парі.

А якщо ви все це вже знаєте, тоді пропонуємо відразу переходити до справи! Натискайте на кнопку «Вхід», переходіть на офіційний сайт казино 1win та починайте робити ставки на кіберспорт!

Ставки на кіберспорт онлайн в БК 1він

Розпочнемо з переваг букмекерської контори 1він. Про переваги нашого букмекера можна розповідати дуже довго, тому давайте будемо акцентувати увагу на тих, хто цікавиться саме кіберспортивними ставками.

Про бонуси ми поговоримо трохи пізніше, а зараз перерахуємо всі доступні для ставки кіберспорт -дисципліни.

Кіберспортивні дисципліни на сайті 1win Bet:

Чим відрізняються ставки на кіберспорт від інших букмекерських парі?

Які б онлайн ставки у букмекерській конторі ви не робили, основний принцип завжди однаковий: гравець робить ставку на результат і у разі перемоги забирає поставлену сумму, помножену на коефіцієнт. Принцип кіберспортивних ставок ні чим не відрізняється, але вони мають свої нюанси. Це пов’язано з особливостями самого кіберспорта. Наприклад, у спортивних змагання, як правило, результативними балами вважаються голи, тоді як у кіберспорті — раунди чи карти. Саме на них ви і будете робити ставки на кіберспорт, такі як: тотал, фора і т.д.

Ставки на ДОТА 2 та ставки на КС ГО - найпопулярніші в 1він БК

Напевно це і так знає кожен, але найпопулярніші ставки на кіберспорт — це парі, укладені на ігри DOTA2 та CS:GO. Навіть ті люди, які взагалі не грають у відеоігри, скоріш за все знають ці назви.

Ставки ДОТА 2 — це скоріше сезонні та тимчасові парі. Великі змагання, такі як, International і Major, проходять лише раз на рік, а регулярних матчів по DOTA 2 немає. Тому КСГО ставки набагато популярніші, оскільки змагання проходять більш-менш регулярно.

Експрес ставки на кіберспорт: особливості і переваги

Так само як і на спортивні події, на кіберспорт можна робити експрес ставки. Це вид букмекерських парі, до якого входять одразу декілька подій та результатів. Коефіцієнти цих результатів помножуються між собою та складають шалений загальний коефіцієнт. Він може складати навіть більше х10. Але щоб ставка була виграшною, вам потрібна перемога у всіх подіях, на які ви зробили ставку.

Як отримати від 1win бонус за експрес ставки на кіберспорт?

Експрес ставки на кіберспорт і так досить вигідні, а БК 1він дає на них ще і бонус. Кожна експрес ставка з п’ятьма та більше подіями дає вам змогу виграти додатковий відсоток від виграшу. Якщо всі ваші ставки зайшли, тоді ви отримуєте бонус у виді відсотка. Його розмір залежить від кількості подій у парі, тому у ваших же інтересах обирати якомога більше подій. Деталі цієї акції ви можете дізнатися на сторінці «1win Бонуси».

Починайте робити експрес ставки на кіберспорт в 1він БК та отримуйте за це вигідні бонуси!

vpn image

Для гри перевір VPN